Okey oyunu yıllar önce Çinliler keşfetmiş olmasına rağmen biz Türkler çok sevdik ve beğenerek oynadık bu günlere taşıdık elbet bunun bir sebebi de bu güzel keyifli eğlenceli oyunun dünyanın her köşesinden insanları bir araya getirmesidir. İşten eve geldiğimizde öğlen arası mola verdiğimizde ev hanımlarının işlerini bitirip nette şöyle kısa haberlere baktıktan sonra hepimizin arama motoruna yazdığımız bedava okey oyna, üye olmadan okey oyna olmakta sohbet etmek istediğimizde kendimizi yalnız hissettiğimizde hepimiz bir okey sitesi bakarız değil mi?

Bazen de taşların dizilmesi okey turnuvaları sitemizin en üst te bulunan top 10 listesinde yer almak bizi çeker bu güzel oyun bazen de lobide acı tatlı sevinçli mutlulukları paylaştırır . Bazen bir tesadüfle girer okey hayatımıza ama asla da çıkmaz bağımlık yapar .Sitemize gelen arkadaşlar bu güzel seviyeli ortamı bırakmak istemezler. Müzik dinlemek istek hattına o gün kendimizi nasıl hissediyorsak ona göre istekler yazmak okey severlerin internet ortamında severek oynadıkları bu güzel eğlenceli oyun.

okey

Her geçen gün hayatımızın bir parçası olmakta bazen okey oynamak isteriz yada sohbet etmek o zaman arama motoruna yazmamız gereken tek şey ıstaka okey dir. Sitemize gelenler bu harika ortamı keşfedip okey oyununda ki o harika eğlenceli ortamı gördükten sonra sürekli bizimle beraber bu ortamda yerlerini almak için çabalarlar. Türk insanın en çok tercih ettiği ortamda yerinizi alarak sizlerde hayatınıza bir renk katabilir bu harika maceralı oyunda yerinizi alabilirsiniz. Sizlerin bizleri tercih etmesi bizlere en büyük gurur kaynağıdır.